PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644910}
4,7 1 052
oceny
4,7 10 1 1052
When the Lights Went Out
powrót do forum filmu When the Lights Went Out

Darujcie sobie

ocenił(a) film na 2

Darujcie sobie,szukałam czegoś co może mnie choć odrobinę wciągnąc nie dało się.

użytkownik usunięty
gosia3275

Bardzo mnie to dziwi . Moim zdaniem obok Obecnośći najlepszy horror jaki ostatnio widziałem . Zdecydowanie 10 /10 .

ocenił(a) film na 3
gosia3275

Ciężko się nie zgodzić. Ot kolejny żerujący na "faktach" horror. Fabuła kiepska, aktorstwo również, pod względem technicznym lepiej nie jest.

użytkownik usunięty
Dealric

Właśnie ciężko się zgodzić. Fabuła bardzo podobna jak w Obecnośći , aktorstwo w horrorach to rzecz bardzo mało istotna a jeżeli chodzi o względy techniczne to w ogóle nawet nie wiem co to jest .

ocenił(a) film na 3

Błagam, nie wypowiadaj się o filmach, bo się naprawdę poniżasz.
Aktorstwo jest w horrorze (jak i w prawie kazdym gatunku) KLUCZOWE by film był dobry. Świetna gra może uratować słabą fabułę, świetna fabuła nie uratuje fatalnej gry.
A jak nie wiesz czym są kwestie techniczne w filmie to cóż...

użytkownik usunięty
Dealric

Nie wiem jak ty , ale ja horror oglądam nie dla aktorów, tylko dla duchów,demonów i zjawisk paranormalnych czyli tego czego się moge przestraszyć a aktora się nie przestrasze . Dlatego w horrorze moze i zagrać Justin Bieber, jeżeli będzie dobra fabuła i klimat nikt nie będzie patrzył na słabą gre aktorów .

użytkownik usunięty
Dealric

A jezeli fabuła jest słaba to nie uratuje jej nawet Robert De Niro czy Morgan Freeman . Nawet najlepszy aktor na świecie nic nie zrobi jeżeli fabuła filmu jest słaba .

Dealric

Jest na faktach. Historia ciekawsza od filmu. Jedna z lepiej udokumentowanych spraw.

ocenił(a) film na 3
AlexRener

Dowody na te fakty masz gdzieś?;> Inne niż ktoś coś powiedział? Szczególnie inne, niż ktoś kto na tym zarabia coś powiedział?

ocenił(a) film na 6
gosia3275

mi się podobał 6/10 jak bym tak słuchał komentarzy to bym żałował bo bym wiele fajnych filmów nie obejrzał co co naprawde fajne a piszecie bzdury ze nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones